• Warsztaty "Archipelag skarbów"

• W dniach 7-8 kwietnia uczniowie klasy ósmej uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez trenerów profilaktyki zintegrowanej “Archipelag skarbów” w Domu Kultury w Koszęcinie. Opiekę nad uczniami sprawowała wychowawczyni p. Ewelina Plaza.

• Konkursy

• 22 kwietnia obchodzony jest Dzień Ziemi, z tej okazji zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie „Ekozabawka”. Więcej informacji znajduje się w dzienniku Librus w sekcji "ogłoszenia". Organizatorzy: A. Wywiał, M. Richter i B. Brol

Uczniów klas starszych (4-8) zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ortograficznym z języka angielskiego, który odbędzie się w piątek 29 kwietnia. Regulamin znajduje się w dzienniku elektronicznym w dziale "ogłoszenia". Organizatorzy: B. Brol i K. Szymków.

• Dzień bez plecaka

• Dnia 1 kwietnia odbył się w naszej szkole dzień bez plecaka. Istotą tego dnia było spakowanie swoich książek i przyborów szkolnych  w coś innego niż plecak. Nasi uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i oryginalnymi pomysłami.

• Szkolny konkurs recytatorski

• 23 marca odbył się szkolny konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III. Wyłonieni zostali następujący zwycięzcy:

I miejsce: Szromik Milena

II miejsce: Piątkowska Otylia

III miejsce: Just Borys

Wyróżnienie: Janta Alan

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.