• Razem w przyszłość

• „Razem w przyszłość - rozwijamy kompetencje kluczowe uczniów szkół w Gminie Koszęcin

Projekt skierowany do 408 uczniów, w tym 197 dziewczynek z trzech szkół:  SP w Rusinowicach, SP w Sadowie, SP w Strzebiniu.

Cel projektu:

Celem głównym projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych poprzez : realizację zajęć dodatkowych dla 368 uczniów, w tym 178 dziewczynek i 190 chłopców ; realizację zajęć dla 104 uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi ,w tym 52 dziewczynek  i 52 chłopców oraz przeprowadzenie szkoleń dla 43 nauczycieli ,w tym                     38 kobiet i 5 mężczyzn.

Korzyści wynikające z uczestnictwa w projekcie:

-        rozwinięcie kompetencji kluczowych uczniów szkół objętych wsparciem,

-        rozwinięcie zainteresowań uczniów naukami matematyczno-przyrodniczymi,

-        pomoc uczniom z problemami edukacyjnymi poprzez zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze,

-        wyposażenie szkół objętych wsparciem w sprzęt i pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji zajęć w projekcie.

Organizator projektu:

GMINA KOSZĘCIN

ul. Powstańców Śląskich 10

42-286 Koszęcin

Szczegółowe informacje:

Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Koszęcinie

tel.34 3524 142

e-mail: ewabrodowy@wp.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.