Nawigacja

Kontakt

 • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rusinowicach
  Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rusinowicach,
  ul 1-go Maja 29
  42-700 Lubliniec
 • (034) 357-05-25

Środa 25.04.2018

Harmonogram spotkań z rodzicami w Szkole Podstawowej w Rusinowicach

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej w Rusinowicach

Kończący się rok szkolny jak zawsze skłania do podsumowań efektywności pracy szkoły. W tym roku czynimy to z radością i dumą, ponieważ lista uczniów reprezentujących naszą szkołę jest pokaźna i różnorodna. Nasi wychowankowie osiągają znaczące sukcesy w wielorakich pozaszkolnych konkursach

              Martyna Roter: laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych Województwa Śląskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty  w Katowicach w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Częstochowie (p. Joanna Hajsig), wyróżnienie w XII Wojewódzkim Konkursie Literackim "Twój talent szansą na lepszy świat" organizowanym przez Szkołę Podstawową w Boronowie (p. Joanna Hajsig), I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym dla Klas Piątych i Szóstych w Strzebiniu (p. Joanna Hajsig), II miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego w Koszęcinie (p. Katarzyna Szymków), I miejsce w Gminnym Konkursie "Moja mała Ojczyzna bez tajemnic" w Koszęcinie (p. Jolanta Pilarska).

              Natalia Szajer - III miejsce w XXIX Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Koszęcinie (p. Joanna Hajsig).

              Magdalena Kocyba - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym dla Klas Czwartych (p. Joanna Hajsig).

              Julia Pasieka wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym " Pamiętamy i dokarmiamy zwierzęta".

              Cezary Golenia - III miejsce w Gminnym Konkursie na "Kartkę wielkanocną" organizowanym przez Szkołę Podstawową w Strzebiniu (p. Agata Wywiał).

              Oskar Czornik - I miejsce i Piotr Baron - wyróżnienie w Plastycznym  Konkursie Profilaktycznym "Rowerem przez Świat"  organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Lublińcu (p. Sylwia Kampa, p. Agata Wywiał).

              Katarzyna Szajer - III miejsce w konkursie na "Zająca wielkanocnego" w kategorii uczniowie szkół podstawowych organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Koszęcinie.

              Sara Zymeła - I miejsce i Katarzyna Szajer - II miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim  w Sadowie (p. Mariola Richter).

Witamy w ZS-P w Rusinowicach

Drodzy Uczniowie i Rodzice

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji, zmiany w zastępstwach, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

 

Wiadomości

Wiadomości 2

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rusinowicach
  Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rusinowicach,
  ul 1-go Maja 29
  42-700 Lubliniec
 • (034) 357-05-25

Galeria zdjęć